Bir erik çekirdeğinin toprakla buluştuğu büyüme öyküsünü ele alan “Kırmızı Erik Çekirdeği”, Tarla Faresi Tiyatrosu Kurucusu ve Tiyatro Sanatçısı Hicran Çalı tarafından 25 Kasım Pazar günü Güzelbahçe Atatürk Kültür Merkezi’nde sahnelendi. Narlıdere Eylül Sanat Kitabevi, Motis Bisiklet Mağazası ve Preium Petshop’tan kitap ayraçlı indirim kuponlarını edinen seyirciler oyunu yüzde 20 indirimli izledi. Oyunun ardından çocuklarla sohbet eden Çalı, oyun sonrası duygularını şöyle ifade etti:

“Seyircilerimizle oyun sonunda hayallerinden konuşmak çok eğlenceli ve ilham vericiydi. Babasıyla Uzak Doğu’ya gitmek isteyen, gökkuşağına çıkmak isteyen, iş makinesi kullanmak isteyen, hayalinde uçan kadın gören ve daha pek çok renkli hayale sahip arkadaşlarımız bizimle hayallerini paylaştı.”

“Kırmızı Erik Çekirdeği”nin sıradaki durağı ise Bornova Mektebim Koleji. 8 Aralık Cumartesi günü, 13.00 ve 15.00 seanslarıyla çocuklarla buluşacak oyunun biletleri ise Biletix’ten temin edilebilir. Oyun hakkında ayrıntılı bilgi için;
https://www.tarlafaresitiyatrosu.com/oyunlar/kirmizi-erik-cekirdegi/ adresini ziyaret edebilirsiniz.