Tarla Faresi Tiyatrosu Kırmızı Erik Çekirdeği ile Makedonya’da! 
“5. Bitolino Uluslararası Çocuk Tiyatrosu Festivali” kapsamında 3 Ekim Çarşamba günü sahnelenecek Kırmızı Erik Çekirdeği, Makedonya’da Türk okulundan çocuklarla buluşacak.

Oyun 5 Ekim Cuma günü  ise Türk Psikiyatri Derneği tarafından Swiss Otel’de gerçekleşecek 54. Ulusal Psikiyatri Kongresi’nde olacak. 7 Ekim Pazar günü Tarla Faresi Tiyatrosu’ndan Hicran Çalı ve Çağla Nefesoğlu’nun yer aldığı Forum Bornova Çocuk Kulübü’nün sezon finali yapılacak.

10 Ekim Çarşamba günü TFT Bahçe Sahne’de, Tasarımcı Ali Altunsoy tarafından “Makyaj Atölyesi” gerçekleştirilecek. Atölyede günlük makyaj tekniklerinden renk bilgisine pek çok konu ele alınacak.

Tarla Faresi Tiyatrosu 14 Ekim Pazar günü saat 14.30’da Güzel Bahçe Atatürk Kültür Merkezi’nde, Neşe Dolu Bir Masal adlı oyunu sahneleyecek. Bu hafta satışa sunulan biletler BİLETİX’ten temin edilebilecek. Oyuna çocuklarıyla birlikte katılmak isteyen yetişkinler, arka koltuklardan oyunu ücretsiz izleyebilecek. Tarla Faresi Tiyatrosu ekim ayı programı kapsamında müzik ve drama atölye kayıtlarımız devam etmektedir…

   1-14 Ekim Tarla Faresi Tiyatrosu ayrıntılı programı   

 • 10 Ekim Çarşamba günü;
  Ali Altunsoy ile “Makyaj Atölyesi”, saat 17.00’de TFT Bahçe Sahne’de…
  Kontenjan 12 kişi.
  Katılım bedeli 40 TL (DEU öğrencilerine 20 TL)

  Atölye içeriği :

 1. GÜNLÜK MAKYAJ 
  * Make-up / No Make-up
  * Hafif Bir Şeyler
  * Ben Biraz Makyaj Yaptım
 2. ÖZEL HİSSETMEK İSTİYORUM!
  * Aman Abartılı Olmasın
  * Yeniliklere Açığım
  * Işıldamak İstiyorum
 3. SAHNE
  * Renk Bilgisi (temel)
  * Protez Uygulamalar
  * Ufak Tefek Öneriler

Ali Altunsoy kimdir?

1993 yılında Düzce’de dünyaya gelen Ali Altunsoy, 2011’de Düzce Anadolu Öğretmen Lisesini bitirdi. Ardından Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Sahne Sanatları Bölümü Sahne Tasarımı Anasanat Dalı’na girmeye hak kazandı. Tiyatro alanındaki sahne tasarımına DEU Deneme Topluluğu ile başladı. Aynı dönemde sinema sektöründe saç-makyaj-dekor-kostüm tasarımı yaptı ve bazı filmlerin sanat yönetmenliğini üstlendi. Tiyatro ve sinema sektöründe çalışmaya devam eden sanatçı, aynı zamanda kişisel çalışmalarını da sürdürmektedir.

 •  14 Ekim Pazar günü;
  “Neşe Dolu Bir Masal”, saat 14.30’da Güzelbahçe Atatürk Kültür Merkezi’nde…

  Çocukların aileleriyle birlikte oyunu izlemelerini, oyun hakkında paylaşımlarda bulunmalarını önemsiyoruz. Seyircilerimizin çok küçük yaşlardan itibaren eleştiri mekanizmalarını geliştirmeleri estetik haz duygularının gelişmesinde sıçrama tahtası olabilir diye düşünüyoruz. Estetik alana ait çocuk tiyatrosunun gelişmesi için siz yetişkin seyircilerin desteğine ihtiyacımız var. Bu nedenle Neşe Dolu Bir Masal’a sizleri bekliyoruz.

  Biletler BİLETİX’te ( http://www.biletix.com/etkinlik/VK602/IZMIR/tr )
  Bilet alırken dikkat: Yetişkinler oyunu arka sıradan ücretsiz izleyebilirler.

 
 
Bilgi ve kayıt için bize sosyal medya hesaplarımızdan veya arayarak ulaşabilirsiniz.
www.facebook.com/tarlafaresitiyatrosu
www.instagram.com/tarlafaresitiyatrosu
0232 234 73 31
0541 483 1767